teacherLabel

Patrick Bernauw

4.2 / 5
Van televisiereeksen en toneelstukken tot luisterspelen en romans, docent Creatief Schrijven Patrick Bernauw heeft zijn hele leven gewijd aan de nobele kunst van het schrijven. Geen uitdaging ging hij tot nu toe uit de weg, wat resulteerde in zijn eigen boek Mysteries van het Lam Gods én een eigen theaterproductiehuis de Scriptomanen. “Ik hou ervan om mijn werk in actie te zien. Zelf regisseren of meespelen in een stuk geeft me enorm veel voldoening.”
 
Al tien jaar lang staat de auteur daarom ook op het podium voor de klas om zijn tricks of the trade door te geven aan de studenten van het Centrum Voor Avondonderwijs. “Lesgeven boeit me en sluit voor mij perfect aan bij wat ik doe”, besluit hij.
Van televisiereeksen en toneelstukken tot luisterspelen en romans, docent Creatief Schrijven Patrick Bernauw heeft zijn hele leven gewijd aan de nobele kunst van het schrijven. Geen uitdaging ging hij tot nu toe uit de weg, wat resulteerde in zijn eigen
readMore

Patrick Bernauw givesCourses

undefined

Scenarioschrijver

homeLabel

study247

Kies voor de cursus Scenarioschrijver en studeer op je eigen tempo, waar je wil.

€ 241.00



vacancies_overview_title

We zoeken nog talent om ons team te versterken. Ben jij de persoon die we zoeken? Wil jij samen met ons onze school verder op de kaart zetten? Maak dan snel een profiel aan op onze website en stuur ons jouw cv!

vacancies_intern

Nog op zoek naar een creatieve en professionele werkplek? Een bedrijf die je heel wat verantwoordelijkheid geeft en een team die je daarin steunt? Begin en eindig je zoektocht bij ons. Klik verder naar de vacatures.

vacancies_discover

vacancies_docent

Wil jij jouw kennis graag overbrengen op jonge en minder jonge studenten? Dan willen wij jou als docent. We zijn steeds op zoek naar docenten die hun kennis met de wereld willen delen.

vacancies_discover

vacancies_international

Liever internationaal carrière maken? Dat kan. Onze scholengroep heeft wereldwijde ambities, die jij mee kan waarmaken.

vacancies_discover

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0