teacherLabel

Els Spandel

4 / 5
Els Spandel, moeder van 4 en sinds 1996 werkzaam als kinesiste/osteopaat, is daarnaast ook theesommelier, en reeds heel haar leven gedreven door haar passie voor losse thee en kruiden.
Ze houdt ervan haar passie te delen op een aangename en leuke manier en mensen mee te nemen op een interactieve wandeling doorheen de wondere wereld van losse thee en kruideninfusies, waarbij alle zintuigen in het werk worden gesteld.
Els Spandel, moeder van 4 en sinds 1996 werkzaam als kinesiste/osteopaat, is daarnaast ook theesommelier, en reeds heel haar leven gedreven door haar passie voor losse thee en kruiden.
Ze houdt ervan haar passie te delen op een aangename en leuke manier en mensen mee t
readMore

Els Spandel givesCourses


vacancies_overview_title

We zoeken nog talent om ons team te versterken. Ben jij de persoon die we zoeken? Wil jij samen met ons onze school verder op de kaart zetten? Maak dan snel een profiel aan op onze website en stuur ons jouw cv!

vacancies_intern

Nog op zoek naar een creatieve en professionele werkplek? Een bedrijf die je heel wat verantwoordelijkheid geeft en een team die je daarin steunt? Begin en eindig je zoektocht bij ons. Klik verder naar de vacatures.

vacancies_discover

vacancies_docent

Wil jij jouw kennis graag overbrengen op jonge en minder jonge studenten? Dan willen wij jou als docent. We zijn steeds op zoek naar docenten die hun kennis met de wereld willen delen.

vacancies_discover

vacancies_international

Liever internationaal carrière maken? Dat kan. Onze scholengroep heeft wereldwijde ambities, die jij mee kan waarmaken.

vacancies_discover

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0