teacherLabel

Elisa Yelamo

4 / 5
 

 Hairstyling is een van haar grote passies en wilt daarom ook haar kennis met anderen delen. Wat begonnen is als een hobby werd al snel haar job.

Elly is al 25 jaar werkzaam in het kappersvak, al 15 jaar lang heeft ze een eigen kapsalon gehad en al 10 jaar kapster aan huis. Hierdoor heeft ze de vrijheid om zelf haar agenda in te vullen en kan ze het combineren met les geven en mode. Zolang haar dagen maar gevuld zijn met creativiteit is ze een heel gelukkig mens!

 

 

 Hairstyling is een van haar grote passies en wilt daarom ook haar kennis met anderen delen. Wat begonnen is als een hobby werd al snel haar job.

readMore

Elisa Yelamo givesCourses


vacancies_overview_title

We zoeken nog talent om ons team te versterken. Ben jij de persoon die we zoeken? Wil jij samen met ons onze school verder op de kaart zetten? Maak dan snel een profiel aan op onze website en stuur ons jouw cv!

vacancies_intern

Nog op zoek naar een creatieve en professionele werkplek? Een bedrijf die je heel wat verantwoordelijkheid geeft en een team die je daarin steunt? Begin en eindig je zoektocht bij ons. Klik verder naar de vacatures.

vacancies_discover

vacancies_docent

Wil jij jouw kennis graag overbrengen op jonge en minder jonge studenten? Dan willen wij jou als docent. We zijn steeds op zoek naar docenten die hun kennis met de wereld willen delen.

vacancies_discover

vacancies_international

Liever internationaal carrière maken? Dat kan. Onze scholengroep heeft wereldwijde ambities, die jij mee kan waarmaken.

vacancies_discover

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0